close
تبلیغات در اینترنت
.
جستجوگر وب
رزمایش خنجر دریای انگلیس و امارات با هدف تهدید ایران است

رسانه انگلیسی با اشاره به برگزاری رزمایش دریایی امارات و انگلیس آن‌را به نوعی «تهدید علیه ایران» دانست.

وبگاه «مورنینگ استار» در زمینه برگزاری رزمایش دریایی امارات و انگلیس نوشت: این دو کشور یک رزمایش دریایی را از دیروز یکشنبه در اقدامی تهدید آمیز علیه ایران آغاز کردند.

امارات متحده عربی در نزدیکی دهانه خلیج فارس و تنگه راهبردی هرمز که نزدیک به یک سوم نفت جهان از این منطقه عبور می‌کند، قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، این رزمایش که «خنجر دریا» نام دارد شاید به قصد ارعاب و تهدید ایران که در شمال خلیج فارس قرار دارد، برگزار شده است.

ادامه مطلب

موضوعات: بین الملل ,
[ سه شنبه 28 دي 1395 ] [ نظرات () ]
شلیک پدافند هوایی به سوی یک پهپاد در تهران

معاون عملیات پدافند خاتم الانبیا اعلام کرد: یک کوادکوپتر (پهپاد سبک) که وارد منطقه پرواز ممنوع در تهران شده بود با شلیک پدافند از این منطقه دور شد.

علیرضا الهامی معاون عملیات پدافند خاتم الانبیا : جای هیچ نگرانی نیست و صدای شلیک شنیده شده صدای امنیت و هوشیاری سربازان و فرزندان رشید کشور اسلامی بوده است.

او گفت: به محض دورشدن پهباد از منطقه پرواز ممنوع تیراندازی متوقف شد.

فرهادی فرماندارتهران نیز با اشاره به شلیک تیر توسط پدافند در مرکز تهران گفت: شلیک ها به سمت یک پهپاد غیرنظامی کوچک در آسمان در منطقه پرواز ممنوع تهران صورت گرفته است و جای هیچ نگرانی نیست.
وی در گفتگو با تسنیم افزود: مشخص نیست که این پهپاد متعلق به کجا بوده است

منبع : سایت شبکه خبر

موضوعات: گوناگون ,
[ دوشنبه 27 دي 1395 ] [ نظرات () ]
کلیپ شلیک پدافند هوایی به سوی یک پهپاد در تهران

شلیک ها به سمت یک پهپاد در آسمان در منطقه پرواز ممنوع تهران صورت گرفته است و جای نگرانی نیست.
موضوعات: کلیپ , نظامی و جنگ ,
[ دوشنبه 27 دي 1395 ] [ نظرات () ]
تکلیف ما حفظ وحدت ملی، امیدآفرینی و حرکت در مسیر مواضع رهبری استسردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور در همایش مدیران قرارگاه های فضای مجازی بسیج استان های سراسر کشور در مرکز فضای مجازی بسیج، گفت: حضور در این جمع برای من توفیقی است؛ در کنار برادران عزیزی که به عنوان مدیر در صحنه مهم ،حساس و حیاتی فضای مجازی مجاهدت می‌کنند. 

 
وی ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیران فضای مجازی بسیج در کشور گفت: کار در عرصه فضای مجازی کار بزرگی است و نکاتی که در این جلسات مطرح می‌شود بسیار مهم است و لازم است پیگیری شود. 
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با طرح سوالی مبنی بر اینکه " چرا به این مجموعه قرارگاه گفته می‌شود؟" اظهار داشت: هر کلمه بار معنایی خود را، ما زمانی یک مجموعه را قرارگاه قلمداد می‌کنیم که احساس کنیم در یک معرکه جدی، یک جنگ و یک نبرد باشیم.

ادامه مطلب

موضوعات: جنگ نرم ,
[ دوشنبه 27 دي 1395 ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب
نماهنگ | آرزوی انگلیسی (پنجشنبه 23 دی 1395)
صفحات وب
دکوراسیون داخلیخرید اینترنتی تک سبد